לשיחת ייעוץ עם המומחה 03-7720022

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מהו תקן 1220 של גלאי עשן?

  מכון התקנים הישראלי מציב רף בנוגע לנושאים שונים מתחומי החיים וכך מיישר קו לגבי שימוש במערכות שונות, חומרי גלם או מניעת סיכונים. כל מוצר שנמכר חייב לעבור את בדיקת מכון התקנים ולוודא שאכן הוא עומד בסטנדרטים הדרושים על מנת להיות בטוח ומתאים לשימוש המיועד לו. תקן 1220 הוא תקן שעוסק כל כולו במערכות לגילוי עשן וכיבוי אש ובמבנה או בניין שעומדים להתקין בו מערכות כאלה חובה שיהיה תקן 1220 עבור גלאי עשן עצמאי או כל רכיב אחר שעומד בתקן, זאת לצורך קבלת אישור המכון ולאחר מכן את האישור להמשך הבנייה, האכלוס והשימוש במבנה עצמו.

   

  אז מהו אותו תקן 1220?

  כאמור, תקן 1220 עוסק בכל הדרישות של מערכות ורכיבי כיבוי אש אמורים לעמוד בהם על מנת להיות בטוחים לשימוש ועל מנת להפוך כל מקום או חלל לבטוח יותר אם חלילה תפרוץ בו שריפה. כאשר מדובר על גלאי עשן עצמאי הכוונה היא לגלאי שלא בהכרח מהווה חלק ממערכת שלמה וניתן לקנייה עצמית של אדם זה או אחר לשימוש ביתי. יחד עם זאת, זה חייב להיות גלאי עשן עצמאי תקן 1220, כלומר חשוב לוודא שבוחרים גלאי שקיבל את אישור מכון התקנים על מנת להיות בטוחים שהוא נבחן, נבדק ונמצא בטוח ומתאים לשימוש המיועד בו.

   

  גלאי עשן שיכול להציל חיים

  כיום יש סוגים שונים של גלאי עשן שמתאימים לשימושים שונים ומגוונים. אין זה משנה אם בוחרים גלאי שיהווה חלק ממערכת שלמה לאיתור רש ועשן ובין אם מדובר בגלאי עשן קטן שמיועד לשימוש ביתי. חשוב לוודא שהגלאי שבוחרים עומד בתקן הנדרש, מה שייתן הרבה שקט נפשי למי שקונה אותו. גלאי עצמאי יהיה כזה שאישור מכון התקנים יופיע עליו בצורה ברורה ומפורשת וההתקנה או השימוש בו ייעשו בדיוק על פי הנחיות היצרן והיבואן.

  מתעניינים בגלאי עשן עצמאיים? פנו אל אגן מערכות אש בע"מ  ורכשו גלאי עשן שמתאימים לצרכים שלכם ועומדים בדרישות התקן הישראלי המחמיר.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   מאמרים נוספים

   בית תוכנה לקידום אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support