לשיחת ייעוץ עם המומחה 03-7720022

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מערכת ספרינקלרים

  ספרינקלר

  במידה ואתם מחפשים דרך יעילה להגן על בניין משותף, בית עסק או בית פרטי, מערכת ספרינקלרים מהווה אמצעי גילוי וכיבוי אש יעיל וצורך בסיסי שלא ניתן להסתדר בלעדיו. אחת המערכות האיכותיות והיעילות ביותר הינה מערכת ספרינקלרים שמורכבת וכוללת מתזים שמופעלים במקרה שבו פורצת אש.

  היתרונות והשימושים של מערכת ספרינקלרים

  התלקחות של דליקה עלולה לגרום לנזקים כבדים וחמורים מאוד כאשר ישנם אנשים ששוהים במקום. כאשר הילדים בבית או שלקוחות ועוברי אורח נקלעים למקום ולאזור הסכנה והשריפה, המצב עלול לצאת משליטה במהירות וכאן מערכת הספרינקלרים מסייעת לצמצם נזקים ולהשיג במהירות שליטה ועצירה של האש כבר בשלב מוקדם. עם זיהוי עשן או אש, המערכת נכנסת לפעולה והמים שנמצאים בה יחלו במלאכת ובפעולת הכיבוי. אחד החששות המרכזיים של בעלי עסקים ודירות הינו חשש מפני נזקים ופגיעה באסתטיקה ובהחלט ניתן להבין את המקור לחשש זה. המערכות שמותקנות כיום שונות לגמרי מאלה שהיו מוכרות בעבר. מערכת ספרינקלרים מתקדמת כוללת צינורות גדולים ובלתי נראים שלא יופיעו וייראו בכל פינה ברחבי המשרד, העסק או הבית. כלומר, מי שמעוניין ליהנות משמירה על מראה של דירה יפה או משרד יוקרתי יעשה זאת בקלות באמצעות מערכת ספרינקלרים שעומדת בכל תקני האש ומציעה מענה ופתרון יעיל לכל מבנה.

  התקנת ספרינקלרים

  כאשר אתם מתקינים אמצעי גילוי וכיבוי אש ועשן, אתם מעוניינים להבטיח שיהיה לכם ביטחון וראש שקט לטווח ארוך ולאורך שנים וכמובן שאין כוונה שתיאלצו לבצע שינויים תכופים. מערכת ספרינקלרים איכותית תספק מענה ותוצאה יעילים ומצוינים וזאת במידה ותבחרו אמינה ומקצועית שתעניק לכם ייעוץ ותסייע בידכם במלאכת ההתאמה, התכנון וההתקנה, כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים יותר. מערכת הספרינקלרים הינה אוטומטית ובזמן שריפה היא פועלת באופן אוטומטי וללא מגע יד אדם גם כאשר אין איש במבנה. כאשר אתם בוחרים במערכת טובה ואיכותית, תוכלו להיות רגועים שהיא תפעל בצורה יעילה רק בשעת ובמידת הצורך ללא התרעות שווא או התזת מים מיותרת. חברת אגן בינדו הע"מ הינה חברה מקצועית ומובילה המספקת שירותים מקצועיים בתחום בטיחות וכיבוי אש. צוות המומחים לנו ילווה אתכם, יתכנן ויתקין את אמצעי ומערכת הכיבוי באופן מדויק, כך שהיא תיכנס לפעולה אך ורק במצב חירום.

  מערכות כיבוי אש ספרינקלרים

  שריפה עלולה לפרוץ בכל רגע וללא התרעה מוקדמת ללא סיבה נראית לעין ומשום כך, חשוב להיערך מראש בצורה נכונה באמצעות התקנת מערכות כיבוי אש ספרינקלרים מתקדמות ויעילות. ככל שנדע להיערך מראש בצורה נכונה ולמנוע התפרצות והתפשטות שריפה, כך נוכל להגן בצורה טובה יותר עלינו, על השוהים במבנה ועל כל מה הרכוש שיקר לנו. במקרה שבו תפרוץ אש, מערכת כיבוי אש וספרינקלרים איכותית ומתקדמת, תספק לכם הגנה ומענה מלאים והגנה אופטימלית.

  כיצד פועלות מערכות כיבוי אש ספרינקלרים?

  הרעיון העומד מאחורי מערכות כיבוי אש ספרינקלרים מתקדמות נשמע פשוט: בקירות של המבנה ובתקרה, מותקנים צינורות ארוכים בהם מוזרמים מים בעוצמה גבוהה וזאת בזמן שגרה ומבלי שאתם מרגישים  בזה משום שבקצה של הצינורות ישנם מתזים הכוללים זכוכית עמידה שמונעת יציאה של המים. במצבים בהם הטמפרטורה בחלל ובחדר עולה בצורה חדה ודרסטית, המערכת המשוכללת מבינה שהתלקחה אש במקום. ברגע זה הזכוכית מתנפצת ומאפשרת למים לפרוץ ולהתיז לכל הכיוונים. כך ניתן להשיג שליטה על האש כבר בשלב מוקדם ולצמצם באופן משמעותי וניכר את חומרת והיקף הנזקים שהיא עלולה להסב במידה ולא נצליח להשתלט ולעצור אותה בזמן.

  מתזים לכיבוי אש

  מערכת כיבוי אש ספרינקלרים הינה מורכבת למדי ובשונה מפתרונות אחרים לעסקים, במקרה הזה חיוני ומומלץ להיעזר במומחים בעלי ניסיון בתחום בלבד. התקנה מקצועית של מערכת כיבוי אש וספרינקלרים מחייבת הבנה מעמיקה, ידע ותכנון יסודי הן של המערכת והן של התנאים במבנה כולו וזאת בנוסף ליכולת להגדיר את הסיכונים והצרכים במדויק ובהתאמה ספציפית ואישית לכל בניין מגורים, מבנה משרדים, מפעל, בית עסק, אולם או מתחם בילוי. התכנון בוחן לעומק ובאופן יסודי כל נקודה במרחב ובחלל וכל פינה בשטח על מנת להימנע ממצב שבו נוצרים שטחים מתים שהמערכת לא תזהה במצב חירום. מדובר בדרך היעילה ביותר  להבטיח לעצמכם שקט נפשי והגנה טובה במקרה של התפרצות שריפה.

  תקן ספרינקלרים

  חשוב לדעת ולזכור שיש תקנים מוגדרים להתקנת מערכות כיבוי אש ספרינקלרים במבנים ספציפיים ובבתי עסק, בהם יש צורך במערכות גילוי וכיבוי אש. בנוסף, התקנות מגדירות כיצד  ההתקנה צריכה להתבצע. חברת אגן בינדו בע"מ, הינה חברה מנוסה ומקצועית המתמחה בהתאמת והתקנת מערכות גילוי וכיבוי עשן ואש שפועלת בהתאם לתקנים הרלוונטיים והמחמירים ביותר.  אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונעניק לכם ייעוץ מקצועי ושירותי תחזוקה איכותיים כך שתימנעו משחיקה ומבלאי של המערכת ותגנו על היקר לכם.

  מערכת ספרינקלרים

   

  מערכת מתזים

  תפקידה של מערכת מתזים בתחום בטיחות וכיבוי אש, הינו לפעול אוטומטית במקרה של זיהוי שריפה ולהתיז מים למקור ומוקד האש. התקנה של מערכת מתזים מהווה צעד מועיל וחיוני להצלת חיים ולמניעת נזקים לרכוש במקרה של חירום והתלקחות אש. פעולת המתזים מסייעת להשתלט על האש ולכבות את השריפה וכן להקטין באופן משמעותי את מממדיה. הפעולה המהירה של המערכת, מאפשרת לשוהים במבנה בזמן שריפה, להרוויח זמן ולהתפנות מהאזור וכך להציל את חייהם. בנוסף, המערכת מאפשרת למזער נזק לרכוש ולציוד יקר ערך.  

  היתרונות והחשיבות של מערכת מתזים

  מערכת מתזים מתקדמת, מתאימה למגוון סוגי מבנים בהם: בתי עסק שונים, בנייני ומבני מגורים, מוסדות ציבור, מפעלים ועוד. המתזים יכולים להיות מותקנים בחללים ובחדרים השונים, במסדרונות, חדרי מדרגות ועוד וחשוב לתכנן את ההתקנה של מערכת מתזים בליווי ובייעוץ של מומחים ובאופן המתאים למבנה באופן ספציפי, מה שיאפשר למקסם את יעילות פעולת המערכת.

  התפקיד והייעוד של מערכת מתזים בתחום בטיחות וכיבוי אש הינו חשוב במיוחד. המערכת מתריעה על זיהוי התפרצות שריפה ומונעת התפשטות של האש במבנה וכך מונעת מהאש מלגרום נזקים חמורים וקשים. התזת המים מסייעת בכיבוי האש ובהפחתה של נפח וכמות העשן ששאיפה שלו עלולה להיות מסוכנת ולהוביל לנזקים בריאותיים ואף למוות. הפעולה הזו של המערכת נועדה ויכולה להציל חיים. את מערכת המתזים ניתן לחבר למרכז השליטה והבקרה במבנה וכך לאפשר למערכת לספק התרעה מהירה מפני שריפה. תפקידה של מערכת מתזים בנושא בטיחות וכיבוי אש הינו מרכזי במיוחד ולכן מומלץ להתקינה בכל מבנה שבו שוהים אנשים וכך לצמצם סיכונים ואף להציל חיים.

  התאמת מערכות מתזים לעסקים, מוסדות ציבור ובנייני מגורים

  חברת אגן בינדו בע"מ הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים בכל ההיבטים הנוגעים לבטיחות באש, גילוי וכיבוי אש ועשן. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם וישמח לספק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, אחריות ואדיבות על מנת להבטיח את בטיחותם של העובדים, הלקוחות והשוהים במבנה. כל המערכות והאמצעים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר ומאושרים על ידי משטרת ישראל ורשות הכבאות.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   גלאי עצמאי

   גלאי עשן עצמאי בעל סוללה ל10 שנים בעל נורת לד שמודיעה על חיבורו לחשמל כפתור בדיקת רגישות (מפחית אזעקות...

   קרא עוד
   ציוד כיבוי אש

   בדיקת ציוד כיבוי אש ציוד כיבוי אש הינו חיוני וחשוב בכל מקרה שבו פורצת דליקה ושריפה ונדרש לעשות...

   קרא עוד
   חלון שחרור עשן

   חלון שחרור עשן אוטומטי חלון שחרור עשן מהווה אלמנט ואמצעי חשוב ומועיל, בכל הנוגע לתחום בטיחות באש. התלקחויות...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support