לשיחת ייעוץ עם המומחה 03-7720022

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מערכת כריזת חרום

  מערכת כריזת חרום מותקנת עפ"י הנחיות תקן 1220/3 ו/או מפרט 160 של משטרת ישראל ועל פי דרישת שירותי הכבאות.

  המערכת מותקנת באתרים בהם יש ציבור רב ומוגדרים ברמת סיכון 2 ומשמשת לפנוי הציבור בעת אירוע שריפה

  המערכת מופעלת אוטומטית לאחר קבלת אינדיקציה ממערכת גילוי האש ומשמיעה הודעה קולית עם הנחיות פינוי במקומות בהם מותקנת מערכת כריזת חירום יש חובה לבצע ביקורת ותחזוקה שנתיות.

  אנו עומדים לרשותכם גם בשירות זה.

  על פי החוק במדינת ישראל, כל אתר בו שוהים אנשים רבים ומוגדר ברמת סיכון 2, כמו גם כל מוסד ציבורי, מחויבים בהתקנת מערכת כריזה אשר משמשת להתרעת ופינוי הציבור במקרה של אירוע שריפה. בניגוד לדעה הרווחת, מערכות כריזה ומערכות הגברה הן אינן זהות, ולכן על מנת לעמוד בדרישות החוק יש להקפיד על שימוש במערכת כריזה המותקנת על פי הנחיות תקן 3\1220 או לחילופין תקן 160 למערכת כריזה של משטרת ישראל, בהתאם לדרישות שירותי הכבאות. מערכות הכריזה הוכחו פעם אחר פעם כמצילות החיים במקרה של שריפה, בזכות העובדה כי הן מופעלות באופן אוטומטי לאחר קבלת התראה ממערכת גילוי האש, ומשמיעות בקול רם וברור בכל שטח המוסד הודעה קולית של הנחיות פינוי. על מנת להיות בטוחים כי מערכת הכריזה אותה אתם רוכשים היא אכן עומדת בכל התקנים אותם דורש החוק, חשוב לתת את הדעת על החברה ממנה אתם רוכשים את המערכת, על השירותים אותם היא מספקת ועל מקצועיותה בתחום.

  חברת אגן בינדו בע"מ היא חברה המתמחה בהתקנה ותחזוקה של מערכות מצילות חיים כמו מערכות זיהוי וכיבוי אש, מערכות כריזה, מערכות זיהוי ושחרור עשן ועוד. החברה משווקת, מתקינה ומבצעת תחזוקה שוטפת למערכות כריזה איכותיות אשר עומדות בכל התקנים הנדרשים על ידי המדינה, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם שומרים על בטיחות הלקוחות והעובדים האתר באופן מיטבי. החברה דוגלת במתן שירות זמין ומקצועי לכל לקוחותיה, ופועלת מתוך התפיסה כי הבטיחות שלכם- נמצאת בראש סדרי העדיפויות שלנו.

  מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר ונשמח לסייע.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   גלאי עצמאי

   גלאי עשן עצמאי בעל סוללה ל10 שנים בעל נורת לד שמודיעה על חיבורו לחשמל כפתור בדיקת רגישות (מפחית אזעקות...

   קרא עוד
   חלון שחרור עשן

   חלון שחרור עשן אוטומטי חלון שחרור עשן מהווה אלמנט ואמצעי חשוב ומועיל, בכל הנוגע לתחום בטיחות באש. התלקחויות...

   קרא עוד
   מערכת ספרינקלרים

   ספרינקלר במידה ואתם מחפשים דרך יעילה להגן על בניין משותף, בית עסק או בית פרטי, מערכת ספרינקלרים מהווה...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support